Категорії
Фільтри

Подарункові сертифікати

4 товарів
Показати спочатку:
Показано 4 із 4

  Тенденція дарувати гроші на різні події (дні народження, весілля) набуває все більшої актуальності з року в рік. По-перше, це дуже зручно: не потрібно витрачати час на пошуки предмета, який згодом може виявитися абсолютно марним.

  Оригінальний і корисний презент може бути виражений не тільки купюрами. Сьогодні дуже затребуваними є подарункові сертифікати. Це прекрасна альтернатива конвертику з грошима. Практично певний предмет, річ або виріб з правом вибору характеристик.

  Знаючи, що адресат давно хоче купити шкіряну сумку, можна легко вгадати з подарунком, вручивши ваучер на придбання шкіряного аксесуара в магазині ROYALBAG. Що може бути краще?

Що варто врахувати?

  Вибираючи такий нестандартний подарунок, слід ознайомитися з цінами на сумки зі шкіри. Це зробить ваш сюрприз ефективним і корисним в повній мірі. Зіставивши ціни з номіналом сертифікату, ви переконаєтеся в тому, що суми подарованих грошей вистачить на покупку однієї сумки з половини асортименту магазина. Примітно, що суму подарованих грошей можна витратити на будь-який виріб:

Способи вручення

  Такий формат подарунка популярний для людей, що живуть на великих відстанях. Це означає, що, перебуваючи на іншому континенті, ви зможете подарувати близькій людині радісні емоції від покупки. Такі сертифікати є повідомленням електронної пошти з ваучером, для активації якого при покупці слід застосувати індивідуальний штрих-код. Картку-сертифікат можна вручити в красивій коробочці або мініатюрної копії майбутнього подарунка, наприклад у в'язаній сумочці або картонному портфелі. Такий подарунок припаде до душі всім, залишивши про себе приємну пам'ять на довгий час.ї