Категорії
Фільтри

Чоловічі дорожні сумки

124 товарів
Показати спочатку:
Показано 40 із 124

Чоловічі дорожні сумки зі шкіри - ваші речі в безпеці

Дорожні сумки призначені в першу чергу для подорожей і відряджень. Вони не замінять вам валізу, але якщо ви відправляєтеся в дорогу без нічого або вам потрібно взяти з собою мінімум речей - то це відмінне рішення. У нашому каталозі представлені як великі дорожні сумки - якщо ви відправляєтеся в подорож на кілька днів і потрібно взяти з собою, скажімо, фотоапарат, змінний одяг на кілька днів, робочий ноутбук і зарядні пристрої, перехідники.

Якщо ж ви любите подорожувати без нічого, то ваш вибір - маленькі дорожні сумки. Який би розмір ви не вибрали - є особливості, що відрізняють хорошу дорожню сумку від посередньої.

  • Стильність. Гарна шкіряна дорожня сумка повинна бути стильною. Над сумками, які ви знайдете в каталозі сайту RoyalBag працюють дизайнери, намагаючись з одного боку зробити її максимально красивою, з іншого ж - місткою і зручною.
  • Безпека. Дуже важливо, щоб всі речі, які ви берете з собою перебували в безпеці. У наших дорожніх сумках враховані потаємні кишені і просторі відділення. Ми використовуємо тільки надійну фурнітуру - блискавки ні при яких обставинах не будуть розповзатися, оголюючи вміст.
  • Строк служби. Якщо ви вибираєте шкіряну дорожню сумку - то можете точно розраховувати на багато років її служби. Навіть якщо ваша робота - постійні роз'їзди, шкіряна сумка дозволить при мінімальних зусиллях щодо її змісту користуватися нею роки і роки.
  • Комфорт пересувань. Шкіряна дорожня сумка - НЕ рюкзак мандрівника. У неї поміщається менше речей, але при цьому її зручно носити з собою, залишати в багажі літака або поміщати в багажник автомобіля. Завдяки продуманим ручкам ви не втомитеся тримати її в руках навіть в тривалій черзі в аеропорту.
  • Універсальність. Завдяки великій кількості внутрішніх відділень, дорожня сумка дозволяє взяти з собою все необхідне - починаючи від ноутбука і закінчуючи змінним взуттям і при цьому не переживати за збереження вантажу під час перельоту.

Чим хороша дорожня сумка відрізняється від поганої

По-перше і це головне - це матеріал. Ми виробляємо і продаємо шкіряні дорожні сумки - найпотужніші і надійні з усіх, що тільки можуть бути. Незалежно від того, обрали ви дорожчу модель або більш дешеву - шкіряна сумка це гарантія збереження ваших речей. Та й самій сумки - випадково порізати або подряпати шкіру набагато складніше, ніж тканину.

По-друге, це якість фурнітури. Ми використовуємо найкращі системи застібання, які гарантують, що навіть якщо ви вирішите безперервно відкривати і закривати наші сумки на протязі року - бігунок буде так само швидко ковзати, а блискавка не буде розходиться ні на одному сантиметрі шляху.


По-третє - зовнішній вигляд. Шкіряна дорожня сумка - самий стильний аксесуар мандрівника з усіх, що можна придумати. Рюкзаки банальні, валізи незручні. А шкіряна сумка завжди підкреслить, що власник точно знає собі ціну і готовий платити більше за комфорт.

І останнє, що хотілося б відзначити - це догляд. Шкіра відмінний матеріал, який не вимагає до себе якихось специфічних дій. Якщо ви не потрапляєте під кислотний дощ або не упускати її з літака - досить протирати її від пилу і іноді покривати спеціальним кремом по догляду за шкірою. І через 10 років ваша шкіряна дорожня сумка буде виглядати так, немов ви тільки вчора замовили її на нашому сайті.