Повернення та обмін

На момент отримання товару, Покупець в присутності представника служби доставки, повинен переконатися, що доставлений товар повною мірою відповідає його замовленню. При невідповідністі товару, Покупець має право відмовитися від товару.


Спираючись на ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» повернення і обмін товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з моменту покупки (з моменту отримання товару) за умови збереження товарного вигляду, упаковки, і наявності документів, які підтверджують факт покупки.


Повернення в цьому випадку можливе, якщо:


- товар не був у вживанні і жодним чином не використовувався; 

- повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи ярлики і бирки); 

- товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і передачі Покупцеві (без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);


 При поверненні товару необхідно надати документ, який підтверджує здійснення покупки, виданий Покупцеві разом з товаром. В цьому випадку Покупець оплачує доставку товару в обидві сторони згідно з діючими тарифами. Зворотня доставка здійснюється службою "Нова Пошта".

Повернення грошей


Здійснюється за допомогою переказу суми (вартість товару) на карту, з якої було сплачено покупку, протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження повернення товару.


Обмін

Ви можете відправити товар Новою Поштою за свій рахунок без післяплати. При отриманні товару, ми відправимо Вам обмінний , або повернемо гроші на карту, з якої Ви сплачували покупку.