Категорії
Фільтри

Жіночі сумки через плече

614 товарів
Показати спочатку:
%  - Royalbag  - Royalbag (0) 2999 грн 5030 грн
%  - Royalbag  - Royalbag (0) 3399 грн 6510 грн
% Жіноча чорна сумка Firenze Italy F-IT-1012A - Royalbag Жіноча чорна сумка Firenze Italy F-IT-1012A - Royalbag (0) Жіноча чорна сумка Firenze Italy F-IT-1012A 2499 грн 3990 грн
Показано 40 із 614

Жіноча сумка через плече як обов'язковий аксесуар

Жіноча сумочка - це такий самий елемент гардеробу, як блузки або капелюшки. Тільки на відміну від останніх, сумочки беруть з собою кожен день і при будь-яких обставинах. Причому за один день можна спокійно використовувати кілька сумок - одна на роботу, інша для вечірнього походу в кіно, третя - для походу в магазин. Різноманіття моделей і призначень сумок через плече вражає.

Перш ніж купити жіночу сумку через плече - що найважливіше?

При виборі сумочки дуже важливо розуміти навіщо і куди ви будете її носити. Само собою, можна просто купувати сумки на майбутнє, але якщо ми говоримо про усвідомлений вибір, то зверніть увагу на наступні моменти:

  • Стиль сумки. Сюди входить і її форма і спосіб носки і зовнішній вигляд. Якщо ви підбираєте сумку на плече для поїздок на роботу - то можна взяти щось більш стримане і серйозне. А, можливо, ви працюєте модельєром і навпаки - яскрава і святкова сумка гармонійно доповнить ваш дрес-код. Вибирайте стиль сумки з урахуванням того, під який гардероб ви будете її носити.
  • Розміри сумки. Маленькі сумочки, в які не вмістяться навіть мобільні телефони бувають дуже красиві, але непрактичні. Якщо ви хочете сумочку для відвідування театру або ресторану, то такий варіант вас влаштує - особливо якщо в мікро сумці буде ремінь на плече, щоб її зручно було носити. Якщо ж ви хочете по дорозі додому заскочити в магазин - то варто звернути увагу на сумки-шоппери.
  • Матеріал сумки. Тканинні сумки можуть похвалитися розмаїттям кольорів, дизайнерських рішень і яскравих принтів. Такі моделі відмінно підійдуть для літнього плаття і вечірніх прогулянок з друзями. Шкіряні ж сумки в більшості своїй - суворіші і аскетичні, але від того не менш стильні. Якісна шкіряна сумка говорить про свою власницю часто більше, ніж макіяж.
  • Якість фурнітури. Це важливий момент. Жіночі сумочки часто набиті доверху різної корисної всячиною і якщо у неї розійдеться блискавка або відлетить пуллер - біди не уникнути. Так що, при покупці обов'язково перевірте чи якісна на сумці встановлена ​​блискавка, як швидко вона відкривається-закривається, чи немає проблем із засувками у випадку сумки на плече.
  • Якість швів. Ще один технічний момент - наскільки добре прошиті шви. На недорогих сумках шви часто робляться неякісними нитками, чого ми в Royal Bag ніколи не допускаємо. Але якщо ви при виборі бачите, що десь уже починають стирчати нитки або частини сумки нещільно прилягають один до одного - краще відмовтеся від покупки.

Чому жіноча сумка - через плече?

Звичайно існує безліч моделей для переноски у руках. Або рюкзаки - також відмінний варіант для сучасної жінки. Але жіноча сумка через плече дозволяє зберігати стиль, при цьому не заважаючи зручності. У більшості побутових ситуацій нам потрібні вільні руки - відкрити двері, потриматися за ручку, взяти мобільний телефон або записати щось в блокнот. Сумки через плече дозволяють вам тримати руки відкритими, в той час як всі ваші речі в цілості зберігаються на рівні пояса.